Bestijka.cz - Myshí weblog  

22. října 2004 (pátek)

<< 25. července
Vlčí zápisky: Sedm statečných v Mladé Boleslavi
02. února >>
Vlci? Jistě... ale ne na MÉM dvorku, prosím!

Puberta je horší16:34:00: Vlčí zápisky: E + Q = ŠVL

Jestli teď dumáte, který z poznatků moderní fyziky se skrývá v nadpisu, zadržte. O teorii superstrun si popovídáme třeba někdy jindy ;-). Teď zkuste zavzpomínat na zábavnější části svých školních let. Házeli jste po sobě mokrou houbu. Vymýšleli, kam ukrýt nechutné tabletky pro dobrý vývoj zubní skloviny. Psali jste ne do sešitu, ale na lavici, na ruku, dovnitř tabule... a na chodník.

Ti, kterým ještě věk a skleróza dovolí vybavit si zážitky z mládí, už možná tuší, že dnes bude na programu teorie lásky a rovnice milostného vztahu! Vítejte ve vlčí červené knihovně.

A + B = ŠVL

Adam + Bára = Šíleně Velká Láska...

... postel praská, porodnice pracuje, táta kočár kupuje!

Nápis se sluší ohraničit výrazným sdríčkem. Adam se k Báře nepřiblíží blíž než na pět metrů, protože kamarádi si z něj strašně utahují. Bára se lehce červená a prohlašuje, že kluci jsou úplně pitomí. Vítejte v pubertě.

Esta do první fáze puberty vstoupila jako půlroční. Náhlé postižení selektivní hluchotou a naprostou ignorancí nás nezaskočilo. Když asi před dvěma měsíci začala plnit povely sem tam i s náznakem vstřícnosti, zaradovali jsme se, jak rychle to máme za sebou. Předčasně.

Vstupujeme do druhé fáze puberty, charakterizované hormonální vichřicí. Z plachého a opatrného zviřátka se během dvou týdnů stala bojovnice neohroženě provokující psí kolegy frajerskými gesty. Sebevědomí jí navenek sálá z každého tělního otvoru, ovšem když je sama, pečlivě se zkoumá a zoufá si, jestli kamarádky mají taky tak trapné uši a trochu kudrlinky na hřbetě.

Jediné, co nám tu chybělo, je první velká láska. Podívejme se, co si Esta napsala před týdnem do svého tajného (ha ha!) deníčku. BTW: Tajemného Q můžete vidět zde.

...

Už jsem dospělá, ale mí pitomí "páníčci" to nějak nechtějí vzít na vědomí. Nevím, co mám dělat, asi se obrátím na nějaký spolek pro ochranu zvířat... Nedopřejí mi žádnou volnost, takže jsem na nich pořád závislá, přitom bych neměla problém sama si ulovit jídlo, popravdě myslím, že bych to zvládla daleko lépe, než oni. Pořád mě ztrapňují před mými kamarády, chtějí, abych na povel "Ke mně!" hned přišla a tak. Vůbec nesmím používat jejich mobilní telefon, ale vlastní mi nekoupí.

Jenže mně je to teď jedno, protože jsem zamilovaná do Q!

Na svodu to nebylo moje první setkání s ním. Předtím jsem ale byla fakticky pitomá, pořád někde courat s partou upištěných holek, to není žádnej život pro mě... Měla jsem Q sbalit daleko dřív! Jak jsem si mohla nevšimnout, že na něj kámoška pokukuje... Lůzerka, vůbec si jí nevšímal. Když on je tak free! Několikrát se pokusil ulovit igelitového draka, kterého jeho lidé pouštěli o přestávce na svodu. Říkali, že už se i kolikrát popral! Je s ním hrozná legrace a je opravdu sexy!!!

O týden později jsme si dali schůzku u tramvajové smyčky na začáku Stromovky. To byl trapas! Někdo to rozkecal a nejenže se na nás nalepili lidi, ale dorazil i jeho brácha a pár holek, co znám z dřívějších akcí. Fakt rande na dvě věci. Jenže kdybychom trhli partu, hned by bylo každýmu všechno jasný! Takže jsme do ZOO vyrazili jako smečka.

Protože nás lidi pořád hlídali jako malé fakany, nepodařilo se nám ulovit páva drze se producírujícího po chodníku před člověčími záchodky. Prostě otrava. Vzrůšo přišlo až u výběhu vlků. Frajeři, to se jim to dělalo sprostý gesta, když byli za skleněným hrazením. Jenže Q si to nenechal líbit, klidně by šel na férovku s kterýmkoli z nich! Některé holky se před ním předváděly a nadávaly vlčí partě do *** a *****. Já jsem si vybrala jednoho starýho oplzláka, udělala jsem na něj fakáče a s klidem mu řekla, že je ichtyl. Byl vzteky bez sebe :-). Jen doufám, že se Q zrovna koukal. Když ne, nevadí, trénuju každé ráno drzé ksichty před velkým zrcadlem u balkónu. Ještě pár dní a všichni zapomenou na doby, kdy jsem bývala roztomilým štěňátkem!

Snažila jsem se ze začátku vycházky být na kámošky příjemná, ale pak už to nešlo. Co si o sobě myslí, trapky? Hlavně Sigi, uplně nepokrytě s Q flirtovala! Byla jsem úplně šílená vzteky, vyrvala bych jí chlupy ze zadku, ale nemohla jsem udělat vůbec nic, protože mě lidi drželi. Chtěla jsem jí to osolit později, jenže Q mě uchlácholil, že to bylo jenom takový kamarádský objímání. Jestli lže, tak... ale ne, on přece není žádnej grázl a lhář. Je to můj miláček.

Po zbytek večera už byl jen můj! V restauraci jsme si lehli vedle sebe. V přítmí pod stolem mi začal něžně okusovat nosní houbu a já se neovládla a začala ho divoce líbat. Až do krku! Jeho brácha pak měl nějaký kecy, že bychom si to prej mohli nechat na doma, ale nám dvěma to bylo úplně jedno, beztak všichni záviděli. Můžou mi vlézt na hrb, kazišukové.

O víkendu se s Q zase uvidíme. Nemůžu se dočkat! Všichni mi lezou hrozně na nervy. Já chci pryč, už chci být konečně zase s ním!

...

Jako zodpovědný majitel jsem samozřejmě cítila potřebu si s Estou o prvních hormonálně-bouřlivých okamžicích v jejím životě promluvit. Ale asi to s pubertálními vlčáky moc neumím...

Já: Esto, nepřijde ti, žes byla v ZOO trochu protivná na ostatní? To bylo kvůli Qeronovi, že?

Esta: Co je ti do toho, můžu si chodit, s kým chci!

Já: Aha, takže spolu chodíte, hm... A nepřijde ti to trochu nefér třeba vůči Cyrilovi? Viděla jsem tě, jak se s Qeronem líbáš.

Esta: Cyril je jen kámoš...

Já: Ale s ním se líbáš taky!

Esta: To není pravda a jestli o něm řekneš Qeronovi, tak zakousnu tvoji vodní želvu! Nemysli si, že už jsem to nezkoušela, dokážu to, kdykoli budu chtít. A pak uteču, stejně jste pěkně trapní a neschopní! Budu bydlet v lese a chodit s partou večer lovit.

Já: Fajn holčičko, ale pak už se nevracej.

Esta: uraženě kouká.

Já (smířlivě): Já si jen myslím, že na některý věci máš ještě dost času...

Esta: Jsi úplně blbá, nebo co? Si myslíš, že z líbání otěhotním? Rozráží dveře a odbíhá vybít si zlost mačkáním plastových lahví.

Dnešní vlčí zápisky na téma "Puberta u domácích zvířat" končí tímto napjatým momentem, protože za chvíli vyrážíme na vlčáčí víkend. Uvidíme, co se tam z lovestory E + Q vyklube, těšte se na pokračování!

Komentáře

<< 25. července
Vlčí zápisky: Sedm statečných v Mladé Boleslavi
02. února >>
Vlci? Jistě... ale ne na MÉM dvorku, prosím!