Bestijka.cz - Myshí weblog  

22. května 2003 (čtvrtek)

<< Index
25. května >>
Časopis Hacking - tohle opravdu nekupujte

09:10:17: Slovo na počátku, elektrikáři na konci. Úvodní vysvětlení k mému weblogu

Na počátku bylo slovo.
"Heej! Je tady někdo?"
Nic.
Ticho a tma jako v pytli.
"Mohl by tu prosím někdo rozsvítit?!?"
...
"Proč musím vždycky všechno oddřít sám?" zpruzele praštil do stolu, který stvořil milisekundu předtím, než na něj dopadla pěst.
Takhle to prostě dál nejde. Sedl ke stolu do čerstvě zrozené sesle a začal horečně tvořit. Lusknutím prstů přilákal paprsky slunce, aby si na práci posvítil. Pod rukama se mu objevil skicák, i začal črtat první nákresy s poznámkami.
"...mozkovna klenutá..."
"...lysé, trychtýřovité boltce..."
"...spoře osrstěn..."
"...NEW FEATURE: vzpřímená chůze!" (tenhle nápad mu přišel obzvlášť zábavný)
"...střevo... hm... no samozřejmě! Slepé..."

WOW.
Bude to dobré, fakt dobré... Práce jako by ho opět začala bavit. Tohle je moje budoucnost, poklepal spokojeně špičkou tužky na čelo svého nového výtvoru (omylem tak vytvořil třetí oko, které okamžitě zaškrtal). Problémy se musí řešit, rázně a hned jak nastanou.

Ještě pár tisíciletí strpení, a pak už si nikdy, nikdy nebude muset rozsvěcet sám.Zapamatujte si:
1. Protože slovo drží prvenství v dějinách člověka, má zvláštní magickou auru. Dejte šikovně dohromady pár slov a rozesmějete lidi, až se za břicho popadnou. Nebo jim naženete strach. Slova sázená na stránky mého weblogu budou, doufám, spíše legrační než děsivá.
2. Slova jsou sice dobrá věc, ale musí být následována činy. Proto omluvte případné výpadky v mojí publikační činnosti: Nepíšu, protože konám!
3. Elektrikáře ve svém okolí byste měli uctívat zbožnými modlitbami, dary a obětmi, neboť oni jsou prapředky veškerého lidstva.

Komentáře

<< Index
25. května >>
Časopis Hacking - tohle opravdu nekupujte