Bestijka.cz - Myshí weblog  

Komentáře

Datum: 22.01.2007 14:57:27
Autor: http://walkingshoe.da.cx [[email protected]]
Home page: http://walkingshoe.da.cx
Subject: Josepi

[url=http://anal.da.cx ]anal[/url] http://dating.da.cx - dating <a href="http://pharmtramadol.da.cx ">tramadol</a> http://webcamsex.kz.cx - web cam sex <a href="http://womenshoes.da.cx ">women shoes</a> <a href="http://tramadoluse.da.cx ">buy tramadol use</a> http://womenshoes.da.cx - women shoes <a href="http://onlinexanax.da.cx ">buy online xanax</a> <a href="http://musicdownload.da.cx ">music download</a> <a href="http://giftperfume.da.cx ">gift perfume</a> [url=http://givenchy.da.cx ]givenchy[/url] http://vicodin.da.cx - vicodin http://xanax.kz.cx - xanax http://valiumpharm.da.cx - valium [url=http://hydrocodonecheap.da.cx ]hydrocodone cheap online[/url]

[odpovědět]

Datum:27.01.2005 19:25:50
Autor:Cyrda [[email protected]]
Subject:tak kamarád, jo???!!!

Teda Esto, ještě, že jsem to nečetl dřív, jenže teď je panička nemocná a tak má spoustu času a kouká kam může a takhle jsem to odhalil. Nevím jestli Ti odpustím, takhle veřejně, já a jenom kamarád? Tak proč vždycky tak ječíš, kdž se bavím s jinou ženskou, co? Jo a panička Tě viděla správně, líbáš mě kdykoliv mě vidíš - a mám důkazy, spousty fotek, to si piš, že je pošlu tomu Tvýmu QQQQQ, fuj, už to jméno, tak a zítra ještě nepřijdu, jsem naštvanej!!!!!!!!!! páníčky pozdravuj, ty za to nemůžou. Tvůj "jen KAMARÁD" Cyrda

[odpovědět]

Datum:23.10.2004 11:18:31
Autor:Alraune [[email protected]]
Subject:Tohle je JEN puberta

Počkej, až na ni udeří pudy plnou silou a začne skákat z okna :)

[odpovědět]

Datum:22.10.2004 22:53:53
Autor:Kokesh [[email protected]]
Home page:http://kokeshnet.com
Subject:Masturbace

Ta masturbace se předpokládám vztahuje na tu PUBERTU :)

[odpovědět]

Datum:22.10.2004 17:57:22
Autor:Altair [[email protected]]
Home page:http://www.rider.cz/
Subject:RE: RE: Puberta

Ono to bude jako s masturbací. Každý někdy onanoval a kdo říká že ne, ten to dělá dodnes :)

[odpovědět]

Datum:22.10.2004 17:31:12
Autor:Kokesh [[email protected]]
Home page:http://kokeshnet.com
Subject:Chyba

Neměl jsem to sem psát, koukal jsem, že můj malamut můj komentář už rozebírá u sebe na stránkách a dokonce i cituje. Bude s nim k nevydržení. Vlastně si přečte i tohle. No nic.

[odpovědět]

Datum:22.10.2004 17:16:58
Autor:Kokesh [[email protected]]
Home page:http://kokeshnet.com
Subject:Psí puberta

Jojo, to znám. Před rokem a půl byl můj malamut taky v pubertě. Selektivní hluchota, odvracení hlavy, když na něj mluvím (to sem vlastně nepatří, to dělá pořád) a další kousky, které se dají přečkat buď útokem na psa, nebo poškozeným mentálním zdravím. Já na psa neútočil, u malamutů to stejně ke kýženému výsledku nevede (pes se zatvrdí a dělá to špatné ještě víc a víc), z čehož plyne, že moje psychika dostala zabrat. Puberta trvala cca půl roku a byl to očistec. Bohužel z ní hodně přetrvalo i doteď.

Klasická scénka z malamutí puberty:

Když můj pes hystericky hýká, že se mu nelíbí někde být (chce očichávat feny a já mu to nedovolím), tak se mu snažím domluvit. To nepomáhá a pes hýká dál. Přecházím k silnějšímu hlasu a pes také. Neudržím se a vlípnu mu pohlavek, načež pes dostává hysterický záchvat, flákne ssebou o zem a hýká tak, že čekám, kdy se objeví Kubišová. Pes se posadí a hýká, směje se mi do obličeje a jazyk mu visí až na vestu. Já odcházím vyhledat nějakou levnou lihovinu a uklidnit se.

Podle mě je to samé jako u dětí. Chce to vypnutí smyslů a případně v krizích největších i nějakou tu kořalku pro otupění.

[odpovědět]

Datum:22.10.2004 17:09:08
Autor:Mysh [[email protected]]
Home page:http://weblog.bestijka.cz
Subject:RE: Puberta

Já jsem NEMĚLA žádnou pubertu! Byla jsem vždycky vzorný poslušný dítě ;-)

[odpovědět]

Datum:22.10.2004 16:58:43
Autor:Altair [[email protected]]
Home page:http://www.rider.cz/
Subject:Puberta

Jak to tak čtu, ty si na svoji pubertu pamatuješ velmi dobře, žejo? :)

[odpovědět]